Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonywana w salonie urody Mona Lisa

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorcowo modelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem wyspecjalizowanych głowic jakie zawierają miniotwory pozwala na docieranie do także ciężkodostępnych punktów na ciele.

Zassanie fałdu skóry jest delikatne, aczkolwiek jest nad wyraz precyzyjne. Dlatego głowice urządzenia mogą poradzić sobie nawet z nad wyraz zwiotczałą tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się także w usunięciu zbliznowaceń oraz obrzęków. Używanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje rezultat fotochemiczny w tkance. W rezultacie, dochodzi do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, jak i do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usuwanie z ciała.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawa prezencji oraz napięcia tkanki skórnej, poprawa elastyczności tkanki skórnej, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, zredukowanie obrzęków oraz w wypadku pań po ciąży – powrót do wcześniejszej figury. Co ważne, ten zabieg może zostać wykonany też w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z użyciem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o różnym fototypie tkanki skórnej. Idealne rezultaty można uzyskać po około od dziesięciu do 15 zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY