Witryna z testami pozwalającymi pozyskać uprawnienia budowlane

Zestawy z rabatami dla osób korzystających ze strony proponującej testy umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych to dodatkowa zachęta ku temu, aby rzeczywiście przygotować się do egzaminu z tą witryną. Na przykład, w zakresie Promocje 2 w 1 można zakupić w niskiej kwocie 2 rozwiązania, żeby ułatwić sobie przygotowanie do egzaminu na uprawnienia budowlane i rozwijać się zawodowo. Internauci mogą wybierać pośród przeróżnych opcji, by wytypować dla siebie odpowiedni.

W opcji 2 w 1 może to być: wersja stacjonarna plus wersja mobilna. Może to być też program do testów plus segregator aktów prawnych na uprawnienia budowlane w bieżącym roku. Pozostałe warianty również opublikowane są na stronie internetowej. Udostępniona jest też promocja 3 w 1, umożliwiająca zakup wszystkich narzędzi w korzystnej kwocie. Dołączone są też do takiego zestawu jednolite akty prawne.

Team przygotowujący witrynę wie doskonale, czego wymagają osoby które przystępują do egzaminu, wobec czego opracował też tryb egzaminu ustnego na bieżący rok. Specjalności, z jakich można się dokształcać to: architektoniczna, konstrukcyjno – budowlana, elektryczna, sanitarna, drogowa, mostowa, hydrotechniczna, kolejowa, telekomunikacyjna a także wyburzeniowa. Na stronie program do nauki jest podzielony na kilka różnych opcji. Internauci mają możliwość skorzystać z wersji stacjonarnej a także z wersji mobilnej, obsługiwanej przez system Android albo iOS.