Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Porównanie odkurzaczy samochodowych: najlepsze modele do kupienia w 2022 r.

Odkurzacz samochodowy to odkurzacz zaprojektowany specjalnie do usuwania z wnętrza Twojego samochodu kurzu, nieczystości i brudu nagromadzonego na co dzień. Kawałki ciasta, ciastka, psia sierść, kurz… na to na co dzień narażony jest Twój samochód. Dzięki mocnemu odkurzaczowi samochodowemu o dobrej przyczepności, czyszczenie wnętrza Twojego pojazdu będzie niezwykle proste, szybkie i łatwe.

Znajdziesz modele z akcesoriami lub bez, których źródłem zasilania będzie zapalniczka lub gniazdko elektryczne. Podsumowując, oba pozwolą utrzymać czystość w samochodzie, zapewniając wygodną i zdrową kabinę.Ma tę zaletę, że jest łatwiejszy w zarządzaniu niż konwencjonalne odkurzacze, jego kompaktowość i lekkość pozwolą Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, z satysfakcjonującym rezultatem.

Jednak przed zakupem odkurzacza samochodowego będziesz musiał wziąć pod uwagę pewną liczbę kryteriów, takich jak moc, jakość materiału, z którego wykonana jest powłoka wnętrza Twojego samochodu, dywan, siedzenia itp. Należy również pamiętać, że większość odkurzaczy ręcznych może być również używana jako profesjonalny odkurzacz samochodowy.

Główną wadą odkurzacza samochodowego w porównaniu z konwencjonalnymi odkurzaczami jest słabość jego mocy. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie porównanie najlepszych odkurzaczy samochodowych.

TOP 3 najlepszych odkurzaczy samochodowych

Czego byś nie zrobił, aby odświeżyć swój pojazd? Możesz zostawić tę odpowiedzialność profesjonalistom, którzy będą cię kosztować, lub zdecydują się zrobić to sam. Aby to zrobić, koniecznie potrzebujesz bezprzewodowego odkurzacza samochodowego.

1- Bissell Multiclean, 2278M odkurzacz ręczny, lekki i kompaktowy

Przenośny odkurzacz ręczny Bissell MultiClean 2278M ma wymiary 11 x 41 x 17,1 cm i waży zaledwie 1,3 kg. Ten odkurzacz samochodowy jest zasilany bateryjnie, lekki i kompaktowy, jest bardzo wydajny, aby szybko wyczyścić i zassać cały brud i piasek wewnątrz.

Ponadto można go również użyć do usunięcia zanieczyszczeń z brudu na podłodze, na stole, nad meblami, usunąć pajęczyny i sierść zwierząt. Ten bezprzewodowy odkurzacz samochodowy ma w szczególności obrotową szczotkę, która zapewni całkiem zadowalające rezultaty, jeśli chodzi o czyszczenie siedzeń, żwiru w bagażniku, dywanów, podłóg itp.

Dzięki ekranowi LED znajdującemu się na odkurzaczu będziesz wystarczająco oświetlony, aby dostrzec zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach. Jego 3-stopniowa filtracja oraz duży, łatwy do opróżniania kosz na śmieci pozwolą Ci zebrać wszystkie śmieci z Twojego samochodu. kliknij po szczegóły

Jednak jego akumulator litowo-jonowy 14,4 V zapewnia 15 minut autonomii, co pozwala na ładowanie w mniej niż 5 godzin. Ponadto ergonomia odkurzacza nie zawsze pozwoli na dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

2- Odkurzacz samochodowy Bissell Spotclean Pro 1558N do dywanów/wnętrza samochodów, idealny do najtrudniejszych zadań

Odkurzacz Bissell Spotclean Pro to jeden z najlepszych odkurzaczy samochodowych na rynku. Idealnie nadaje się również do czyszczenia dywanów, dywaników, sof itp. Fakt, że jest przenośny sprawia, że ​​jest to odkurzacz, który może skutecznie wyczyścić Twój samochód. Mierzy 36 x 25 x 36,6 cm, waży 6 kg i może pomieścić do 6,4 l pojemności i objętości.

Dzięki mocy 750W ten samochodowy odkurzacz parowy jest niezwykle wydajny, jest w stanie pozbyć się najbardziej uporczywych plam, takich jak kawa, tłuszcz, wino z dywanów, wykładzin, wnętrz samochodów, dywaników, płytek i tapicerki.

Dzięki przewodowi o długości 6,5 m można go łatwo używać, szczególnie do czyszczenia samochodu. Jest to doskonałe urządzenie gospodarstwa domowego do małych powierzchni.

Z drugiej strony może to być wiążące, aby wypełnić i opróżnić. Fakt, że nadaje się do małych powierzchni, sprawia, że ​​nie nadaje się do czyszczenia dużej tapicerki lub dywanu. Chyba że chcesz poświęcić na to trochę więcej czasu, aby uzyskać zapierający dech w piersiach efekt.

3- Bezprzewodowy odkurzacz ręczny, Honiture 9KPA do samochodu, domu, sierści zwierząt

Bezprzewodowy odkurzacz przenośny Honiture 9KPA o mocy ssania 9000 PA, mierzy 35,8 x 13,4 x 10,8 cm i waży tylko 880g. Dzięki mocy 130W jego moc ssania z łatwością pochłania kurz i cząsteczki, brud, wodę, plamy… Posiada pojemnik na kurz i zmywalny filtr HEPA, który pochłania i zatrzymuje 99,7% kurzu. Z kosza nie wydostanie się kurz, dzięki! e na szczelność, nie zapominając o uszczelce, która gwarantuje brak utraty ssania.

Ergonomia tego potężnego odkurzacza samochodowego czyni go wszechstronnym. O ile szybko wyczyści wnętrze auta, to przyda się również do czyszczenia sof, mebli, szafek, sierści zwierząt, biurek… W jednym przejściu da natychmiastowe uczucie czystości. Jego różne dysze pozwolą na ukierunkowane użycie dla satysfakcjonującego rezultatu.Jego czas ładowania jest jednak uważany za zbyt długi, tj. 4 godziny przy 30-minutowej żywotności baterii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY