Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – wynajem kampera daje wiele dyspozycji na turystykę

Z trudem wyobrazić sobie piękniejszy zakamarek Europy. Miejsce, o którym mowa, to Jezioro Balaton. A szczegółowiej – Kemping Fured. To oczywiście on jest położony nad w największym stopniu modnym miejscem na Węgrzech, jakim jest Jezioro Balaton. Kemping Fured, jaki jest przedmiotem tematu, porośnięty jest wysokimi drzewami. Nie brakuje na tym obszarze atrakcji. Jest to wymarzone miejsce do spędzenia familijnych wakacji.

Turyści są w stanie korzystać z ogromnego basenu, w którego sąsiedztwie znajduje się dużo parasoli, a ich zadaniem będzie ochrona przed słońcem. Ponadto można skorzystać z sauny, a dzieci mają do własnej dyspozycji oddzielny brodzik.

Jakkolwiek, jest to miejsce otwarte na wszystkich podróżników, bez względu na wiek. Każdy z nas odnajdzie tu coś właściwego dla siebie i z pewnością nie będzie się nudzić, a mile spędzi czas. I co najważniejsze – niebywale odpocznie podczas wakacji.

Podróżnicy spędzający czas w miejscu, jakim jest Kamping Fured, mają do dyspozycji kilka restauracji, w jakich serwowane są węgierskie przysmaki, a ceny nie są nazbyt wygórowane – wynajmij przyczepę na wypożyczenie kampera cena oraz baw się. W pobliżu omawianego miejsca znajduje się piaszczysta plaża, a Jezioro Balaton nie należy co głębokich, to naturalnie dzięki czemu temperatura wody niemal przez cały czas jest niesłychanie miła. Kemping ten położony jest na słoweńskiej wyspie, oddalonej około sto kilometrów od Lublany. Na dodatek, w sąsiedztwie trzydziestu kilometrów usytuowana jest metropolia Chorwacji, Zagrzeb. Kemping Terma Cortez, ponieważ właśnie o nim mowa, pod względem wielkości jest mały. Stanowi właściwie część obszernej miejscowości, która ma charakter wypoczynkowy.

Miejsce to jest przeznaczone dla osób w różnym wieku. Sympatykami omawianego kempingu są zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak oraz starsi. Naturalnie muszą oni jednakże uwielbiać odpoczynek nad wodą. W szeregu przypadków z miejsca tego korzystają sportowcy, którzy mogą odszukać sobie interesujące zajęcie również na hali, jak oraz w centrum rekreacji, jakie położone jest zaraz w pobliżu hotelu. Park wodny składa się z dwóch części. Są to mianowicie: Letnia Riviera oraz Zimowa Riviera. Pierwsza z nich, to część peryferyjna, z kolei Zimowa Riviera, to baseny wewnętrzne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY