Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: bogata propozycja kursów językowych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała bogatą ofertę szkoleń językowych. Udostępnione zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, czyli nie ma potrzeby się obawiać, iż nie będą miały wartej uwagi formy. Dla przykładu, decydując się na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, że kursy będą odbywały się z sporym akcentem na posługiwanie się językiem, co pozwoli na lepsze przyswojenie wiedzy.

Zakres wszystkich zajęć będzie również na sposób indywidualny dopasowany do potrzeb kursantów. Poza szkoleniami do jakich zaliczają się kursy językowe Warszawa można również oczekiwać na możliwość korzystania z propozycji robienia tłumaczeń a także przeprowadzanie audytów językowych. Szczegóły dla każdej współpracy wyznaczone są indywidualnie. Wieloaspektowa obsługa językowa realizowana może zostać dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i stacjonarnym.

Zależnie od wymagań osób zapisujących się na kursy, można zapisać się na język ogólny, ale też specjalistyczny. Nie jest znaczące, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania i audyty będą opracowane na imponującym poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE oraz LanguageCert plus posiada licencję MEN do przeprowadzania egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, iż szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podwyższą dotychczasowo wykazywane kompetencje lingwistyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY