Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie rozwiązania mają niepełnosprawne osoby w kierowaniu autami

Produkty firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, które umożliwiają dopasowanie samochodu do indywidualnych wymagań i potrzeb osób mających ograniczenia ruchowe. Te produkty projektowane są z myślą o zagwarantowaniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, którym trudności sprawia korzystanie z typowych pedałów hamulca i sprzęgła. Pozwala to na wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co ma też przełożenie na dużą poprawę niezależności osób które mają problemy ruchowe. Pośród szerokiej oferty wyrobów tej firmy dużą popularnością się cieszy ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH Veigel. To urządzenie pozwoli za pomocą ręki jednocześnie sterować gazem oraz hamulcem pojazdu, odbywa się to w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Przez to osoby kierujące mają pełną kontrolę nad pojazdem nawet przy pojawieniu się nieprzewidzianych drogowych sytuacji. W szerokiej ofercie firmy jest dostępne parę modeli tego mechanizmu, różniących się sposobem sterowania. W niektórych z nich żeby zwiększyć gaz trzeba pokręcić dźwignią zgodnie ze wskazówkami zegara, a w niektórych trzeba ją pociągnąć. Dodatkowo niektóre modele mogą być wyposażone w różne dodatkowe funkcje, na przykład takie jak sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma podczas projektowania duży nacisk położyła na kwestie bezpieczeństwa. Przede wszystkim to dotyczy zagwarantowania całkowitej kontroli nad jazdą samochodu za pomocą zamontowanego urządzenia, ale również zmniejszenia ryzyka uszkodzeń ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY