Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak wiele kosztuje najem przyczepy kempingowej?

Obozowanie na campingu nie jest oczywiście bezpłatne, ale podsumowanie wszelkich opłat nie przeraża wczasowiczów. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są gigantyczne, a dzieci zawsze mają zniżki. Od czasu do czasu są też upusty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy także za ustawienie samochodu lub ewentualnie przyczepy oraz pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem też nieraz musimy na dodatek zapłacić, chociaż nie jest to normą. Rzecz jasna należy nie zapominać żeby sprzątać po zwierzęciu i starać się, żeby nie zakłócało ono spokojnego wypoczynku innym wczasowiczom. W ceny wliczona jest opłata klimatyczna oraz możliwość korzystania z węzła sanitarnego. Ceny kwater, jeśli takowe znajdują się w pobliżu campingu, także nie są duże.

Możemy nocować w domach krajoznawczych w sezonie zapłacimy mniej więcej stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden bądź też dwa pokoje) z łazienką. Ze względu na niskie ceny, campingi radują się niezwykłą popularnością. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a parę procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe lub też pole namiotowe bądź też campingowe to miejsce zagrodzone, umożliwiające nocleg w namiocie, przyczepie lub ewentualnie domku turystycznym, które nie jest chronione. Pole namiotowe jest często położone w jakimkolwiek pociągającym miejscu: nad jeziorem, niedaleko morza, w malowniczym zakątku, blisko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś kultowej budowli.

Pole campingowe umeblowane będzie w sanitariaty z prysznicami z ciepłą i zimną wodą oraz toaletami dopasowanymi dla osób niepełnosprawnych – jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. Są też podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a nieraz również wypożyczalnia wyposażenia turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze odnajdują się punkty poboru wody pitnej oraz bazowe urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, umywalnie, toalety. Obecnie najwięcej pól campingowych znajduje się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim i wielkopolskim, albowiem odnajdują się ta w najwyższym stopniu interesujące turystycznie tereny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY