Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu warto w magazynach stosować odpowiednie kurtyny

Rozplanowanie powierzchni magazynowej, hali produkcyjnej czy sklepowej tak, aby dało się z nich korzystać wygodnie, wymaga użycia paru interesujących pomysłów. Takich jak na przykład kurtyny magazynowe, które od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem i świetnie się sprawdzają w takich zadaniach. Takie kurtyny są najczęściej robione z foliowych pasów o różnej szerokości.

Przeważnie taka folia jest gruba i solidna, dlatego bez problemów wytrzyma codzienną eksploatację przez wiele lat. Tego typu paski zależnie od miejsca montażu mogą mieć między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniają nawet kilkumetrowe otwory. Przeważnie się je przyczepia do górnej części otworu, lecz spotyka się też przesuwne wersje. Wtedy paski montuje się w specjalnej ramce, którą w razie potrzeby da się odsunąć i otworzyć całkowicie otwór.

Przeważnie spotyka się je w wersji przezroczystej, lecz w razie potrzeby nie będzie problemu aby w sprzedaży znaleźć inne kolory. Główną zaletą tego typu kurtyn jest skuteczne, a jednocześnie wygodne zabezpieczenie drzwi oraz bram. Wiszące paski nachodzą na siebie, dzięki czemu ochraniają środek przed niską temperaturą, wiatrem czy kurzem i pyłem. Bez żadnego problemu da się przez nie przejść lub przejechać, i po tym samoczynnie wracają do swojej pozycji. Ta metoda jest również bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Można za jej pomocą na przykład wyznaczać miejsca pracy, zrobić zabezpieczenie maszyn czy dzielić pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY